O firmie


Firma Nombud została założona w 1991 roku. Siedziba znajduje się w Nowym Mieście nad Pilicą, w województwie Mazowieckim. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się usługami budowlanymi (Koparki, Ładowarki) oraz sprzedażą materiałów budowlanych, usługami dźwigowymi, a także transportem krajowym i spedycją. Firma posiada licencje na transport krajowy i międzynarodowy.

W kolejnych latach działalności firma zwiększyła zatrudnienie oraz obszary działalności. W roku 2001 firma Nombud otworzyła w swojej nowej siedzibie magazyn o powierzchni magazynowej 700m2, oraz otworzyła warsztat z kanałem oraz podnośnikiem zakupiła urządzenia warsztatowe :montażownice do opon, wyważarki do opon w samochodach ciężarowych i osobowych. Firma rozpoczęła sprzedaż i dystrybucje opon do samochodów ciężarowych i osobowych.
W roku 2006 firma Nombud wybudowała nową hale magazynową o powierzchni 2000m2 z rampami załadowczymi. Obecnie firma Nombud współpracuje z wieloma firmami w Polsce, na Czechach, Słowacji i Węgrzech. Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój dzięki czemu ciągle rozwijamy nasza flotę pojazdów, maszyn budowlanych.
Zapraszamy do innych działów po więcej szczegółów.