Roboty Ziemne


Usługi Budowlane

Nasza firma już od ponad 20 lat zajmuje się świadczeniem usług związanych z pracami i robotami ziemnymi. Wszystkie dotychczas wykonane przez nas zlecenia i projekty cieszyły i wciąż cieszą się stałym uznaniem klientów, co motywuje nas do dalszej pracy i nowych wyzwań! Posiadamy bogate doświadczenie w budownictwie, cechuje nas rzetelność i terminowość- wartości cenione przez klientów w przemyśle, w którym działamy. Znamy zapotrzebowania rynkowe, dlatego też oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny.

Posiadamy ofertę robót ziemnych wszelkiego rodzaju. Zajmujemy się wykonaniem typowych prac, ale realizujemy także niepowszednie zlecenia.

Wśród naszych usług znajdą Państwo między innymi:

– zagęszczanie terenu

– odwodnienia

– rekultywacje

– wykopy pod szamba, kable, infrastrukturę i tym podobne

– kopanie rowów, żwirowni, zalewów

– zajmujemy się również pracami rozbiórkowymi i wyburzeniami

Działamy na sprzęcie firm takich jak Zettelmeier, Caterpillar, Zeppelin, Manitou, Case, Waryński, Hanomag, Atlas, Doosan oraz O&K. Wśród maszyn których używamy znajdują się między innymi koparki małe, koparki duże, koparki gąsiennicowe, dźwigi, spychy, ładowarki- w tym między innymi znana z okazałych rozmiarów ładowarka Waryńskiego i ładowarka Caterpillar będąca w stanie podnieść ciężar nawet 6 ton na wysokość dwunastu metrów. Sprzęt wysokiej klasy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i precyzją w wykonywanej pracy są atrybutami stanowiącymi gwarancję zadowolenia u potencjalnych zleceniodawców.

Prace realizujemy na terenie Nowego Miasta nad Pilicą, gdzie znajduje się siedziba firmy oraz całej Polski. Projekty, które dotychczas wykonaliśmy były prowadzone na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw oraz międzynarodowych koncernów.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i uznanie, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Staramy się poznać potrzeby klienta i dążymy ich zaspokojenia w najbardziej profesjonalny sposób. W celu zdobycia dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny. Jan Gulina – właściciel, tel. kom. 601 242 369