Usługi dźwigowe


W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi różnego rodzaju usługi dźwigowe realizowane na terenie Nowego Miasta nad Pilicą, ale także w województwie mazowieckim i łódzkim. Doświadczenie w pracy na dźwigach, którego początki sięgają roku 1979 stanowi pewną gwarancję solidnie i rzetelnie wykonanej pracy. Działamy na renomowanych maszynach z najwyższej półki, w tym na sprzęcie marki Liebherr o maksymalnym udźwigu 30 ton oraz P&Q o maksymalnym udźwigu 16 ton.

Posiadany przez nas sprzęt umożliwia wykonywanie prac dźwigiem na różnego rodzaju nawierzchniach, w tym zarówno betonowych, jak i kruszywach oraz podłożach piaszczystych.

Realizujemy prace różnego typu, także nietypowe zlecenia. Wśród oferowanych przez nas usług dźwigowych znajdą Państwo między innymi:

  • stawianie silosów
  • wstawianie ciężkich obiektów na wysokość
  • stawianie słupów
  • przemieszczanie kontenerów
  • rozładunek nadgabarytów
  • pomoc w stawianiu konstrukcji stalowych
  • układanie płyt betonowych

Zajmujemy się także zleceniami typu: wyciągnięcie auta z rzeki czy rowu oraz innymi nietypowymi zleceniami dźwigowymi na terenie Nowego Miasta nad Pilicą i okolic.

Bogate wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować oferowane usługi w pełni profesjonalnie i terminowo, gwarantując tym samym klientom pewność nienagannej długoterminowej współpracy, o czym świadczą dotychczas realizowane projekty i prace obfitujące w zadowolenie zleceniodawców.

Wśród dotychczas wykonywanych przez nas prac z użyciem dźwigu znajdują się wiele małych firm, ale także dużych międzynarodowych spółek. Wyróżnić możemy zlecenia od Cubato, firma ta zajmuje się infrastrukturą dla PKP, a z którą współpracowaliśmy przy budowie trakcji kolejowej. Usługi świadczyliśmy także w Kozietułach dla firm Dinter, Emig oraz Jahnckepol – stawianie konstrukcji stalowych hal, zbiorników, silosów na zakładach produkcyjno-przetwórczych. Dla osób prywatnych i firm z sektora MŚP wykonywaliśmy różnego rodzaju usług, głównie pracy na mniejszych budowach, to jest domach, budynkach gospodarczych.

Nasz aktualny dorobek pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości, czego dowodem są rzesze zadowolonych z dotychczasowej współpracy klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i prace, które pozwolą powiększać zasób doświadczenia firmy oraz grono zleceniodawców usatysfakcjonowanych współpracą.
Jan Gulina – właściciel, tel. kom. 601 242 369