Usługi koparkami


Koparki Nowe Miasto nad Pilicą

Wśród rozbudowanego wachlarza oferty firmy Nombud znajdą Państwo między innymi usługi przeprowadzane przy pomocy różnego typu koparek i spychów. Prace z użyciem koparek i innych tego typu maszyn wykonujemy zarówno na terenie Nowego Miasta nad Pilicą, jak i całej Polski. Działamy dla lokalnych przedsiębiorców i międzynarodowych koncernów. Współpraca z każdym klientem jest dla nas cennym doświadczeniem, które pozwala ulepszać jakość wykonywanej przez nas pracy i poszerzać wiedzę na temat realizacji poszczególnych projektów.

Wykorzystujemy sprzęt z najwyższej półki, który pozwala nam na świadczenie naszych usług z wyjątkową precyzją i rzetelnością. Pracujemy na profesjonalnych maszynach dzięki którym jakość naszej pracy wzrasta w znacznym stopniu. Operujemy maszyny i koparki różnego typu. Wśród nich między innymi:

– koparki małe

– koparki duże

– koparki gąsiennicowe

– koparki kołowe

– inne

Działamy na terenach wszelkiego rodzaju- zarówno łatwo, jak i trudnodostępnych. Jesteśmy gotowi przyjąć każde zlecenie, nie boimy się wyzwań. Doświadczenie zdobywane przez przeszło 20 lat pozwala sukcesywnie mierzyć się z każdym projektem zleceniodawcy, co dodatkowo obfituje z czasem w sukcesywną, nienaganną współpracę, czego potwierdzeniem są rzesze zadowolonych klientów, z którymi często współpraca budowana na wzajemnym zaufaniu i pewności rzetelnie wykonanej pracy trwa całymi latami.

Występuje możliwość wynajmu sprzętu. W tym z operatorem lub bez- zależnie od preferencji klienta. Dowóz sprzętu jest kwestią do ustalenia, zależnie od wymagań zleceniodawcy.

Jako firma dbamy o tradycje respektowane przez naszych pracowników i klientów, jednocześnie wdrażając nowoczesne rozwiązania obecne zarówno na dzisiejszym rynku technologicznym, jak i budowlanym.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Jan Gulina – właściciel, tel. kom. 601 242 369