Usługi ładowarkami


Ładowarki budowlane

Wśród usług świadczonych przez firmę Nombud znajdują się między innymi prace z użyciem ładowarek różnego typu, zarówno teleskopowych jak i tradycyjnych kołowych. Działania z wykorzystaniem tego typu sprzętu realizujemy na terenie Nowego Miasta nad Pilicą oraz całej Polski. Dzięki ponad 20- letniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanemu sprzętowi nasze usługi osiągają najwyższy poziom dostępny aktualnie na rynku przy zachowaniu wyjątkowo konkurencyjnych cen. Stawiamy na jakość, każdy z naszych projektów cechuje wyjątkowa dokładność i staranność wykonania.

Znamy potrzeby naszych klientów – robimy wszystko aby im sprostać. Nie boimy się żadnych zleceń. Nowe wyzwania pozwalają nam czerpać wiedzę i doświadczenie potrzebne do dalszej pracy. Podejmujemy się projektów takich jak: wyrównywanie różnego rodzaju terenu, kopanie fundamentów, przygotowanie podłoża do różnych celów, skarpowanie, wykopywanie, podnoszenie oraz wiele innych. Przyjmujemy także nietypowe zlecenia, jesteśmy otwarci na współpracę różnego rodzaju.

Dodatkowym atutem towarzyszącym naszym działaniom jest sprzęt najwyższej klasy, dzięki któremu wykonanie poszczególnych projektów zajmuje mniej czasu i przynosi okazalsze efekty. Możemy pochwalić się wybitnymi maszynami z cyklu ładowarek, wśród których szczególne wrażenie wywołuje wysokiej klasy ładowarka budowlana Waryńskiego oraz teleskopowa Manitou i Caterpillar – sprzęt z ogromnymi możliwościami, w tym udźwigiem nawet 6 ton na wysokość 12 metrów!

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć zaufanie polskich zleceniodawców, dzięki czemu możemy pochwalić się wykonaniem wielu prac zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, jak i międzynarodowych koncernów. Działamy rzetelnie i precyzyjnie. Zadowolenie zleceniodawcy jest naszym priorytetem. Jesteśmy specami w dziedzinie ładowarek i projektów realizowanych z ich użyciem, o czym świadczą rzesze klientów zadowolonych z efektów długoterminowej i nienagannej współpracy z firmą budowlaną Nombud.

W celu dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Jan Gulina – właściciel, tel. kom. 601 242 369