Wykopy


Prace ziemne

Prowadzimy roboty ziemne, w tym różnego rodzaju wykopy. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Mieście nad Pilicą, ale nasze prace realizujemy na terenie całej Polski, zarówno dla lokalnych, jak i międzynarodowych firm. Posiadamy własne wyposażenie, w postaci sprzętu niezbędnego do wykonywanych prac. Działamy na najlepszych markach produkujących ciężki sprzęt budowlany, takich jak Zettelmeier, Caterpillar, Zeppelin, Manitou, Case, Waryński, Hanomag, Atlas, Doosan oraz O&K. Cena usług związanych z robotami ziemnymi jest u nas niższa w zestawieniu z cenami konkurencji, na co wpływ ma fakt posiadania własnych żwirowni na terenie Nowego Miasta nad Pilicą

W zakres prowadzonych przez nas usług wchodzi:

Prowadzenie wykopów pod:

– kable

– szamba

– infrastrukturę drogową

– fundamenty

A także:

– kopanie rowów

– żwirowni

– zalewów i tym podobnych

Nasze 20-letnie doświadczenie jest gwarancją solidnie i terminowo wykonywanej pracy. Dodatkowy atut stanowi wykorzystywany przez nas sprzęt z najwyższej półki.

Dotychczasowe prace wykonywaliśmy między innymi na terenie fabryki Dinter Polska i Emig (Kozietuły), Cubato (budowa infrastruktury kolejowej), pod oczyszczalnie ścieków dla zakładu drożdżarskiego Lesaffre Polska (Wołczyn), a także wykopy pod stawy (Gostomia), hale magazynowe, chłodnie i sortownie dla spółek sadowniczych i pojedynczych inwestorów (między innymi Sadkowice, Belsk i Błędów). Prócz tego wykonywaliśmy podnozenie terenu nawet o 2m względem w wykopach mających na celu przystosowanie terenu do ośrodków gastronomicznych i wypoczynkowych znajdujących się w sąsiedztwie rzeki Pilica: Dworek w Nowym Mieście nad Pilicą, Bar Pod Wyciśniętą Cytryną. Kopiemy pod fundamenty hal, domów, magazynów i wszystkich innych typów obiektów budowlanych. Zajmujemy się również przygotowywaniem podłoża pod drogi, wykopami na instalacje sanitarne, gazowe i szamba.

Nasza firma jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy związanej z wykopami na terenie Nowego Miasta nad Pilicą i okolic, a dla większych inwestycji budowlanych na terenie całej Polski.
Jan Gulina – właściciel, tel. kom. 601 242 369