Żwirownie


Kruszywo i piasek

Firma Nombud posiada własną żwirownię ulokowaną w pobliżu Nowego Miasta nad Pilicą, nasze kopalnie znajdują się w miejscowości Dąbrowa obok Rosochy oraz Nowe Łęgonice przy dordze na Rawę Mazowiecką. Posiadamy żwir wykorzystywany w licznych inwestycjach budowlanych, pospółkę przeznaczoną do wyrabiania betonu i piasek siany idealny do murowania i na wylewki – czyli materiały doskonałe do budowy, fundamentów pod budowę i innych prac budowlanych. Towar możemy dostarczyć własnym transportem za pomocą małych wywrotek bądź tirów z naczepami typu patelnia, zależnie od wielkości zlecenia. W cenę usługi jest wliczony rozładunek. Cena zależy od ilości piachu, kruszywa lub żwiru oraz miejsca dostawy – oba ustalane poprzez kontakt telefoniczny. Do wyboru jest możliwość rozliczenia za ilość zamawianych ton danego surowca lub ilość wywrotek wykorzystanych do zrealizowania zlecenia.

Sprzedawany przez nas żwir, kruszywo i piasek cechuje najwyższa jakość, co jest gwarancją udanych prac budowlanych z ich wykorzystaniem. Dbamy także o terminowe dostawy. Usługi realizujemy na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego, a w szczególności w okolicach takich miast jak Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Błędów, Sadkowice, Opoczno, Grójec, Mogielnica, Belsk, Inowłódz, Odrzywół, Klwów i Tomaszów Mazowiecki, nasza żwirownia znajduje się w bliskim sąsiedztwie wymienionych miast. Jesteśmy także otwarci na wszelkie propozycje współpracy, niezależnie od miejsca dotyczącego dowozu danego zamówienia piachu, żwiru lub kruszywa.

Doświadczenie nauczyło nas dbać o klientów i stawiać ich potrzeby na pierwszym miejscu, dlatego też każde zlecenie jest przez nas traktowane w sposób indywidualny. Cechuje nas profesjonalizm widoczny już w pierwszym kontakcie ze zleceniodawcą. Znamy aktualne potrzeby na rynku budowlanym i wiemy jak się po nim poruszać. Oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny na piach, żwir i kruszywo.

Usługi budowlane od wielu lat stanowią naszą pasję, którą udało się przekształcić w zawód. Firma Nombud założona w Nowym Mieście nad Pilicą jest świetnym przykładem działalności, której rozwój trwa nieustannie od wielu lat dzięki zaangażowaniu i wkładowi pracy całej kadry. Od wielu lat cieszymy się renomą firmy godnej zaufania w zakresie robót ziemnych. Zapraszamy do kontaktu w celu zakupu kruszywa, żwiru lub piasku.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.
Jan Gulina – właściciel, tel. kom. 601 242 369